SIA Baltic Wood Trade uzskata par svarīgu piegādāt klientam vislabāko un kvalitatīvāko produkciju, tāpēc esam sertificēti ar nozīmīgākajiem kvalitātes un piegāžu ķēdes standartiem. 

Tie paredzēti koksnes izstrādājumu iegūšanas un apstrādes procesa kontrolei, nodrošinot, ka procesi būtu videi draudzīgi, godīgi un caurskatāmi. 

ENplus® A1 (sertifikāta numurs LV304)

ENplus sertifikāts ir attiecināms uz visām kokskaidu granulu piegādes ķēdēm no ražošanas līdz piegādēm gala patērētājam, tādējādi nodrošinot granulu atbilstību kvalitātes standartiem un produkcijas ķēdes caurskatāmību.

Koksnes granulu atbilstība “ENplus A1” kvalitātes sertifikātam nodrošina klientam augstu iegādātās preces kvalitāti, kā arī produkta izgatavošanu, izmantojot tikai atjaunojamos resursus, kas iegūti videi draudzīgākā un ilgtspējīgākā veidā.

Skatīt vairāk

 

FSC ® (licences numurs FSC-C146714)

Forest Stewardship Council® (FSC®) ir starptautiska, neatkarīga nevalstiska organizācija, kuru dibināja vides un sociālo organizāciju pārstāvji, kā arī meža īpašnieki un kokapstrādes uzņēmumi no visas pasaules. Padomes mērķis - veicināt sociāli izdevīgu un ekonomiski dzīvotspējīgu pasaules mežu apsaimniekošanu atbilstoši vides prasībām.

Skatīt vairāk

 

SBP Ilgtspējīgas Biomasas Programma (sertifikāta kods: SBP-04-97)

SBP sertifikācija sniedz iespēju koksnes biomasas ražotājiem demonstrēt atbilstību Eiropas likumdošanai, normatīvajām un ilgtspējības prasībām attiecībā uz biomasu, kas nodrošina siltumu un enerģiju. Turklāt SBP sistēma palīdz garantēt precīzu oglekļa un enerģijas pārvades datus tās tiešajam lietotājam, tādējādi atbalstot Nacionālos centienus izsekot siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanos.

Skatīt vairāk

 

PEFC (sertifikāta numurs BMCERT-PEFC-COC-00149)

PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) ir starptautiska nevalstiska, neatkarīga bezpeļņas organizācija, kas veicina ilgtspējīgu mežu apsaimniekošanu.

Kritēriji paredz meža ekosistēmas veselības un vitalitātes saglabāšanu, meža produktīvo funkciju (koksnes un nekoksnes) uzturēšanu un veicināšanu, meža ekosistēmas bioloģiskās daudzveidības uzturēšanu, aizsardzību un veicināšanu, meža ekosistēmas saglabāšanu un veicināšanu. aizsargfunkcijas un atbilstoša to veicināšana mežsaimniecībā (īpaši attiecībā uz augsni un ūdeni), kā arī citu sociālo un ekonomisko funkciju un apstākļu uzturēšana.

 

 

 

PREMIUM KVALITĀTES KOKSNES GRANULU  ROBEŽVĒRTĪBAS

Īpašība Mērvienība  Robežvērtību diapazons ENplus®️ A1
Diametrs  mm  6 ± 1 vai 8 ± 1
Garums  mm 3,15 < L ≤ 40
Mitrums w-%  ≤10
Pelnu saturs w-% ≤ 0,7
Mehāniskā izturība w-%  ≥ 98,0
Smalkas daļiņas (< 3,15 mm) w-%  ≤ 0,5
Minimālā siltumspēja  kWh/kg   ≥ 4,6
Blīvums

kg/m2

 600 ≤ BD ≤ 750

 

 

Kontaktinformācija

Ja Jums rodas kāds jautājums vai, ja vēlaties uzsākt sadarbību, aizpildiet zemāk esošo formu un mēs sazināsimies tuvāko dienu laikā.

E-pasta adrese: veikals@balticwt.lv
Tālrunis: +371 28388352
* Nospiežot pogu nosūtīt, Jūs piekrītat personas datu apstrādes un privātuma politikas nosacījumiem.
Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Izcila kvalitāte

Uzņēmums ir sertificēts ar ENplus® A1/A2, un atbilstoši FSC® un PEFC piegādes ķēžu standartiem, kā arī sertificēts saskaņā ar Ilgstspējīgas biomasas programmu (SBP).