Uzņēmums SIA Baltic Wood Trade ir dibināts 2017. gadā un nodarbojas ar kokskaidu granulu, kokskaidu brikešu, zāģmateriālu, zirgu pakaišu un kokogļu iepirkšanu un pārdošanu. Produkcija pieejama vietējā tirgū, kā arī eksporta tirgos, tādos kā Itālija, Francija, Dānija, Vācija, Nīderlande, Beļģija, Austrija, Lietuva, Igaunija un Lielbritānija.  

Uzņēmums nodrošina pilna servisa pakalpojumu ar produkcijas piegādi līdz klienta norādītajai adresei, līdz ar to padarot ērtu produkcijas pasūtīšanu klientiem visā pasaulē. SIA Baltic Wood Trade veiksmīgas darbības pamatā ir izpratne par to, kādam ir jābūt Premium kvalitātes produktam un izcilam klientu apkalpošanas servisam. Tiek veltīta īpaša uzmanība dažādām niansēm, piemēram, siltumspējas rādītājiem, pelnu saturam, kokskaidu granulu krāsai, problēmjautājumu risināšanas ātrumam gan ražošanā, gan klientu apkalpošanā, vienmēr piedāvājot ekonomiski izdevīgāko risinājumu.

Uzņēmums sadarbojas ar vairāk kā 30 sertificētiem alternatīvā kurināmā un koksnes materiālu ražotājiem Latvijā un ārpus tās, kas ļauj nodrošināt klientus ar lieliem apjomiem, saglabājot konkurētspējīgu cenu.

Mūsu produkcija:

  • Kokskaidu granulas 6mm un 8mm
  • Kokskaidu briketes RUF
  • Malka
  • Zāģmateriāli
  • Kokogles

Ar uzņēmuma politiku variet iepazīties šeit.

Kontaktinformācija

Ja Jums rodas kāds jautājums vai, ja vēlaties uzsākt sadarbību, aizpildiet zemāk esošo formu un mēs sazināsimies tuvāko dienu laikā.

E-pasta adrese: veikals@balticwt.lv
Tālrunis: +371 28388352
* Nospiežot pogu nosūtīt, Jūs piekrītat personas datu apstrādes un privātuma politikas nosacījumiem.
Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Izcila kvalitāte

Uzņēmums ir sertificēts ar ENplus® A1/A2, un atbilstoši FSC® un PEFC piegādes ķēžu standartiem, kā arī sertificēts saskaņā ar Ilgstspējīgas biomasas programmu (SBP).