Kokskaidu granulas

Pirkt

Kokskaidu briketes

Pirkt

Malka

Pirkt

Kokogles

Pirkt

Izcila kvalitāte

Uzņēmums ir sertificēts ar ENplus® A1/A2, un atbilstoši FSC® un PEFC piegādes ķēžu standartiem, kā arī sertificēts saskaņā ar Ilgstspējīgas biomasas programmu (SBP)

Atbalsts visā procesā

Mēs sniegsim atbildes uz Jūsu jautājumiem par produktiem un to iegādi

Piegāde 10 darba dienu laikā

Personalizēts dizains

Klientiem piedāvājam iegādāties produkciju “Baltic Wood Trade” vai klienta izstrādāta dizaina maisos

Sadarbība

Izvēlies produkciju

Aplūko sadaļu „Produkti”, iepazīsties ar piedāvāto klāstu un izvēlies savām vajadzībām atbilstošo

Produkcija

Sazinies ar mums

Nosūti pieteikumu ar produkta veidu, apjomu un piegādes vietu, izmantojot mājaslapas pieteikuma formu vai zvani mums

Labākā risinājuma izvēle

Mēs sagatavosim piedāvājumu, saskaņā ar Tavām vēlmēm – Tev atliek tikai to apstiprināt

Kontaktinformācija

Ja Jums rodas kāds jautājums vai, ja vēlaties uzsākt sadarbību, aizpildiet zemāk esošo formu un mēs sazināsimies tuvāko dienu laikā.

E-pasta adrese: veikals@balticwt.lv
Tālrunis: +371 28388352
* Nospiežot pogu nosūtīt, Jūs piekrītat personas datu apstrādes un privātuma politikas nosacījumiem.
Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Izcila kvalitāte

Uzņēmums ir sertificēts ar ENplus® A1/A2, un atbilstoši FSC® un PEFC piegādes ķēžu standartiem, kā arī sertificēts saskaņā ar Ilgstspējīgas biomasas programmu (SBP).

Par mums

SIA "Baltic Wood Trade" nodarbojas ar kokskaidu granulu, kokskaidu brikešu, zāģmateriālu, malkas, zirgu pakaišu un kokogļu iepirkšanu un pārdošanu. Mūsu produkcija silda dzīvojamās mājas un rūpniecības ēkas ne tikai vietējā tirgū, bet arī eksporta tirgos, tādos kā Itālija, Francija, Dānija, Vācija, Nīderlande, Beļģija, Austrija, Lietuva, Igaunija un Lielbritānija.  

"Baltic Wood Trade" darbojas kopš 2017. gada un šobrīd nodrošina pilna servisa pakalpojumu ar produkcijas piegādi līdz klienta norādītajai adresei, līdz ar to padarot ērtu produkcijas pasūtīšanu klientiem visā pasaulē.

Uzņēmuma veiksmīgas darbības pamatā ir izpratne par to, kādam ir jābūt "Premium" kvalitātes produktam un izcilam klientu apkalpošanas servisam. Mūsu uzņēmums velta īpašu uzmanību dažādām niansēm, piemēram, siltumspējas rādītājiem, pelnu saturam, kokskaidu granulu krāsai, problēmjautājumu risināšanas ātrumam gan ražošanā, gan klientu apkalpošanā, vienmēr piedāvājot ekonomiski izdevīgāko risinājumu.

"Baltic Wood Trade" sadarbojas ar vairāk nekā 30 sertificētiem alternatīvā kurināmā un koksnes materiālu ražotājiem Latvijā un ārpus tās, kas ļauj nodrošināt klientus ar lieliem apjomiem, saglabājot konkurētspējīgu cenu.

"Baltic Wood Trade" misija ir nodrošināt saviem klientiem ilgtspējīgu un kvalitatīvu produkciju, kura ir videi un nākamajām paaudzēm draudzīga.

Savukārt neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa ir darbs pie uzņēmuma vīzijas – būt nozares profesionāļiem, veicināt vides ilgtspējību un izmantot dabas produktus, kas iegūti atbildīgā veidā. 

“Daba ir mūsu vērtība, komanda ir mūsu spēks, un būt dinamiskiem­ – tā ir mūsu aizrautība!” /“Baltic Wood Trade” komanda.

Lasīt vairāk par Baltic Wood Trade Rādīt mazāk